LAJMI I FUNDIT:

Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini

Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini
(Foto: Instagram/dionafona)

Krahas të qenit aktive në karrierën e saj muzikore, Diona Fona tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes dukjes së saj.

Reklama

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në Kroaci, ndërsa në profilet e saja nuk kanë munguar imazhet atraktive të saj.

Gjatë të dielës, Diona ka shpërndarë të tjera fotografi, në të cilat vë në plan të parë figurën trupore.

(Foto: Instagram/dionafona)

Ajo ka shpërndarë një set fotografish me pozat pranë detit, në të cilat është shfaqur me bikini.

‘Pushimet sapo kanë filluar’ – Diona Fona josh me pozat me bikini
Lexo po ashtu ‘Pushimet sapo kanë filluar’ – Diona Fona josh me pozat me bikini
(Foto: Instagram/dionafona)

Bashkëpunimi me Majk, “Po pi”, është ndër realizimet më të fundit muzikore të Dionës që u lansua para dy javësh dhe numëron afro dy milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/dionafona)