Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, vazhdon të jetë aktive në muzikë me koncerte të shumta kudo ku ka shqiptarë.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga aktivitetet e saj.

Së fundmi, Dhurata ka publikuar në rrjetin social Instagram, një fotografi ku shfaqet mjaft atraktive në një fustan të shkurtër argjenti.

View this post on Instagram

Givin you the side eye 👁

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Oct 4, 2019 at 3:30am PDT

Duke porovokuar pak me pjesën e hapur tek shpina, këngëtarja e cila jeton dhe vepron në Gjermani vuri edhe më tepër në pah hiret e saj trupore.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën e trupit.

Dhurata Dora përndryshe gjatë verës publikoi së bashku me reperin algjerian, Soolking, këngën “Zemër”, e cila mori miliona klikime dhe u shndërrua në një hit të përmasave ndërkombëtare. /Telegrafi/