LAJMI I FUNDIT:

Detaji i veçantë në kostumin që Egla Ceno kishte veshur në finalen e Big Brother

Detaji i veçantë në kostumin që Egla Ceno kishte veshur në finalen e Big Brother

Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania 3.

Aktorja e njohur shqiptare arriti të rrëmbejë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, duke lënë në vend të dytë Julian Dedën.

Asaj nuk po i besohej për këtë, por u shpreh e lumtur dhe krenare me veten për atë se çfarë ka shfaqur në këtë format.

Foto: Screenshot/Instagram

Ndryshe nga të tjerët, aktorja zgjodhi që në finalen e këtij reality shou të vishte një kostum klasik në ngjyrë të zezë.

Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni
Lexo po ashtu Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni

Veshja kishte një detaj të veçantë sepse në jelekun e kostumit shkruhej: “E vogël, e brishtë dhe e pafajshme”.

Foto: Screenshot/YouTube

“Unë jam një qenie e vogël, e brishtë dhe e pafajshme. Me sarkazëm”, tha ajo duke qeshur.

Secili nga finalistët ndërkohë u shpërblyen me nga dhjetë mijë euro nga produksioni. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori