LAJMI I FUNDIT:

“Dasmë” në BBVA, puthen në buzë Nita Latifi dhe Bledi Mane

“Dasmë” në BBVA, puthen në buzë Nita Latifi dhe Bledi Mane

Pas dasmës së Luizit dhe Kiarës duket se një tjetër çift ka “kurorëzuar dashurinë” brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Mbrëmjen e sotme Vëllai i Madh ka organizuar për banorët një dasmë kosovarë ku nusja ishte Nita dhe dhëndri Bledi.

Dyshja u “shpallën burrë e grua” nga Luizi, të cilit iu caktua roli i nënpunësit të bashkisë.

Madje dhe me këmbënguljen e banorëve të ‘sapomartuarit’ shkëmbyen dhe një puthje në buzë me njëri-tjetrin.

Ashtu siç ndodhi dhe në dasmën e Luizit dhe Kiarës, pati dhe banorë të cilët nuk dëshironin të merrnin pjesë në dasmë.

Kësaj herë ishte Ermiona e cila zgjodhi ta shikonte ceremoninë në distancë.


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori