Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, gjithnjë e më shumë po rrëmben vëmendjen me anë të imazheve provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një set të ri fotografik, që e ka realizuar këto ditë.

Bëhet fjalë për disa paraqitje atraktive të saj në pishinë, ku shfaqet mjaft tërheqëse në bikini.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Teksa tregon linjat trupore, Dafina vazhdon ta vërtetojë se është një prej femrave më në top formë, nga estrada shqiptare.

View this post on Instagram

👶🏻

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Oct 30, 2019 at 7:28am PDT

Përndryshe, projekti i saj i fundit muzikor mbetet “Kapma dorën”, të cilën ajo e solli gjatë verës dhe u prit shumë mirë nga fansat.

Tani, ajo është duke punuar në një tjetër projekt të ri, që do ta sjellë së shpejti për fansat e saj. /Telegrafi/