Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, këtë kohë ka qenë në fokus të mediave rozë dhe mjaft e komentuar. 

Kjo ngase ajo është duke xhiruar klipin e ri dhe për fansat e saj nuk ka hezituar të publikojë imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Derisa po punon në projektin e ri, ajo njëherësh është mjaft aktive edhe në mbrëmje e koncerte muzikore.

Dafina Zeqiri shfaqet provokuese para pasqyrës (Foto: Instagram)

Së fundmi, këngëtarja e cila u shndërrua në bionde, solli disa imazhe atraktive dhe mjaft provokuese para pasqyrës.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Më saktësisht, ajo vë në pah barkun e sheshtë dhe këmbët atraktive në veshjen transparente.

Natyrisht se ekspozimi i të pasmeve nuk ka munguar në këto imazhe nga artistja Zeqiri.

Dafina Zeqiri shfaqet provokuese para pasqyrës (Foto: Instagram)

Dafina përndryshe së shpejti sjell bashkëpunimin me anëtarin e grupit TBA, Varrosin, projekti i të cilëve titullohet “Ring Ring” dhe në bazë të pamjeve që janë publikuar deri më tani do jetë shumë unik. /Telegrafi/

Dafina Zeqiri shfaqet provokuese para pasqyrës (Foto: Instagram)