LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Cricket “Harroj”

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Cricket “Harroj”

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar një projekt të ri muzikor në bashkëpunimi me producentin, Cricket.

Dyshja e njohur për disa hite të realizuara së bashku, këtë herë kanë punuar për një projekt që mban titullin “Harroj”.


Kënga erdhi e shoqëruar edhe me një videoklip të realizuar nga “Smart motion” në të cilin Dafina dukej e veçantë dhe tejet atraktive.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti I këngës u shkrua nga reperi Elinel dhe Dafina, muzika nga Cricket teksa masterizimi nga Lorenc Aliaj.

Kjo kënga e re vjen pas asaj “Unë jom ajo x Caviar” dhe gjithashtu do të jetë pjesë e albumit më të ri të artistes.

Foto: Screenshot/YouTube

Projekti tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube dhe ashtu si çdo projekti i Dafinës padyshim edhe ky do të mirëpritet nga ana e fansave të saj të shumtë.

Ndryshe, këtë kohë artistja krahas karrierës ka qenë në fokus edhe për komentet rreth jetës së saj private.

Foto: Screenshot/YouTube

Prej ditësh kanë qarkulluar zëra që Dafina dhe partneri i saj DJ Geek me të cilin bashkëpunon edhe në anën profesionale, i kanë dhënë fund lidhje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Magazina
Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Magazina
Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Kalo në kategori