0Shares

Juan Cuadrado ka vuajtur një lëndim në ndeshjen me Kolumbinë dhe është kthyer te Juventusi për kontroll. 

Anësori luajti ndaj Kinës në fitoren 4-0, ndërsa ndjeu dhimbje në muskulin e këmbës së majtë.

Trajneri Jose Pekerman i ka dhënë leje Cuadrados që të kthehet në Torino.

Ai do t’i bëjë disa testet për ta kuptuar shkallën e lëndimit.

‘Shtatë magjikët’ që e fituan Ligën e Kampionëve si lojtar dhe trajner (Foto) ‘Shtatë magjikët’ që e fituan Ligën e Kampionëve si lojtar dhe trajner (Foto)

Bianconerët do të përballen me Sampdorian si mysafir të dielën pasdite.

Juventusi është i dyti në renditje pas Napolit me një pikë më pak. /Telegrafi/  

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)