LAJMI I FUNDIT:

Çka nuk është në rregull me këtë pamje

Çka nuk është në rregull me këtë pamje

Videoja e mëposhtme ngjalli një debat të ashpër në rrjetet sociale dhe besohet se është regjistruar gjatë një fluturimi nga SHBA-ja në Amerikën e Jugut.

Claire publikoi një video të një pasagjeri duke fjetur i ulur pranë të saj, por ai u pozicionua për të bllokuar korridorin dhe dukej mjaft arrogant.

Videoja është parë më shumë se 3.5 milionë herë, me njerëzit që komentojnë nëse është në rregull të zësh kaq shumë hapësirë në një aeroplan, raporton New York Times.

“Ai duket sikur do të lindë”, ka shkruar një përdorues, ndërsa një tjetër (me ironi) shtoi se “burri është një kampion absolut, ne të gjithë duhet ta imitojmë atë”.

Ka pasur edhe nga ata që kanë mbrojtur të riun, duke përmendur gjatësinë e tij si arsye për “zgjerim në aeroplan”.

“Unë jam 193 centimetra i gjatë dhe mund të konfirmoj se kjo ndodh shumë gjatë fluturimeve”, shkroi një burrë.

Si do të reagonit në këtë situatë? Na shkruani në komente. /Telegrafi/

@claireandpeterGOODBYE♬ Myaap Getting To It Unreleased – Myaa 🅿️


Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori