Cineplexx Prizren sjellë eventin Valentine’s Day për të gjithë të dashuruarit me romancën/komedinë Marry Me ku vetëm për 10€ mund të merrni dy bileta për filmin Marry Me, 2 pije dhe një pako të madhe me Popcorn.

Eventi fillon nga ora 18:00 ku filmi i shumë pritur nga aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez, “Marry Me” do të shfaqet në 8 orare dhe përveç super-ofertës ku përfshihen biletat dhe një meny për çift, do të ketë edhe photobooth me foto të printuara FALAS për të gjithë të pranishmit.

Ngjarja e filmit zhvillohet rreth yllit të muzikës, Kat Valdez (J.LO) e cila bashkë me Bastian (Maluma) do të martoheshin drejtpërdrejtë përpara një audience botërore fansash. Por kur Kat mëson shumë pak sekonda para premtimeve të saj, se Bastian e ka tradhëtuar, ajo vendos të martohet me Charlien (Owen Wilson), një të panjohur prej publikut. Ndërsa rrethanat komplikohen për çiftin e porsamartuar, ata duhet te vendosin nëse dy njerëz nga bota kaq të ndryshme mund ta gjejnë dashurinë e vërtetë së bashku.

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx, ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS apo direkt në kinema prej orës 15:00.