Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, zgjodhi rrjetin social Instagram së fundmi, për të treguar një nga ndërhyrjet në trupin e saj.

Ajo tregoi haptazi se i është nënshtruar liposkulpturës, pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Fernandos.

Të gjithas lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjithas lajmet nga Estrada Shqiptare

Këngëtarja gjithashtu ka publikuar një video, përmes së cilës ka treguar më gjegjësisht mënyrën se si i është nënshtruar një ndërhyrje të tillë.

View this post on Instagram

One day or day One ..You decide 😆

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on Apr 13, 2019 at 1:39am PDT

Për më tepër, ajo shkruan në mbishkrimin e videos se pas lindjes, si çdo femër tjetër ishte përpjekur të ndjehej sa më komode me trupin e saj.

Përveç kësaj, vite më parë Çiljeta edhe kishte zvogëluar gjoksin, me çka kishte arritur një tjetër vijë trupore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Pas ardhjes në jetë të Fernandos, edhe unë si shumë nëna të tjera kam bërë shumë përpjekje për t’u ndjerë komode me trupin tim… Dhe ja ku erdhi momenti, t’i nënshtrohem liposkulpturës, një nga ndërhyrjet më të njohura për rimodelimin e trupit, realizuar në përsosmëri nga klinika e njohur, më e mira në llojin e saj Dermolife. Faleminderit doktoreshë Lida Hoxha, për profesionalizmin me të cilin ke ndërtuar një klinikë shembullore dhe Dr. Vincenzo Colabianchi Ju e dini, unë nuk ju kam mbajtur asnjëherë asnjë sekret, sepse raporti ynë është ndërtuar mbi të vërtetën sme ka pelqyer asnjeher te genjeje madje gjithmon kam qen kurajoze te flas hapur. Kjo ndërhyrje më ka bërë të ndihem më mirë dhe unë kam zgjedhur të jem e lumtur me veten time brenda natyralitetit , sepse lumturia është zgjedhje. Çdo vajze, zonje që nuk ndihen komode me trupin e tyre, i ftoj t’i drejtohen “Dermolife” për një seancë këshillimi sidomos ne nenat me beba 😬🐣 #klinikadermolife #dermolife @dermolife.al

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on Apr 16, 2019 at 9:35am PDT