LAJMI I FUNDIT:

Chris Martin në lidhje me Dakota Johnson (Foto)

Chris Martin në lidhje me Dakota Johnson (Foto)

Chris Martin duket se ka nisur një lidhje të re.

Reklama

Vokalisti i grupit Coldplay është parë së bashku me bukuroshen Dakota Johnson, aktore e cila është shumë vjet më e re se këngëtari.

Aktorja e shumë filmave të njohur është parë në plazh në momente romantike me Chris Martin.

Lajmet e fundit rreth Coldplay
Lexo po ashtu Lajmet e fundit rreth Coldplay

Martin, 40 vjeç është shfaqur shumë i afërt me 28 vjeçaren.

Sipas mediave të huaja, Martin dhe Dakota prej kohësh janë në lidhje, por nuk e kanë konfirmuar relacionin e tyre.

Javën e kaluar ata janë parë në një darkë së bashku thuhet se janë shfaqur shumë të afërt dhe më të dashuruar se kurrë.

Martin kohë më parë ishte ndarë nga bashkëshortja, Gwyneth Paltrow. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Kalo në kategori