LAJMI I FUNDIT:

Chris Martin e ndihmon në albumin e ri Rita Orën

Chris Martin e ndihmon në albumin e ri Rita Orën

Rita Ora ka filluar punën për albumin e ri, ku ka zgjedhur të bashkëpunojë me një artist të famshëm ndërkombëtar.

Reklama

Këngëtari i bendit Coldplay, Chris Martin do ta ndihmojë këngëtaren shqiptare për albumin e ri.

Madje, Martin raportohet se i ka shkruar disa këngë Ritës, të cilat priten të bëhen hite ndërkombëtare, transmeton Telegrafi.

“Rita dhe Chris janë miq që një kohë të gjatë, dhe gjithmonë kanë dashur që të punojnë së bashku”, ka thënë një burim i afërt me këngëtaren për Daily Star.

Kujtojmë se më 2016 ishte spekuluar se ata ishin në një lidhje kur ishin parë së bashku, por ata thjeshtë po punonin në këngët e reja.

Ndryshe, Rita tashmë ka sjellë “Your Song” në bashkëpunim me Ed Sheeranin, i cili deri më tani është parë mbi gjashtë milionë herë në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori