LAJMI I FUNDIT:

Cher nuk e fsheh lidhjen me partnerin 40 vjet më të ri – fotografohet në darkë romantike me Alexander Edwards

Cher nuk e fsheh lidhjen me partnerin 40 vjet më të ri – fotografohet në darkë romantike me Alexander Edwards

Cher dhe i dashuri i saj i ri, Alexander Edwards, nuk mund të ndalonin së qeshuri ndërsa mbërritën për një darkë romantike në restorantin Olivetta në Hollywood të shtunën mbrëma (12 nëntor).

Krijuesja e hitit “I If I Could Turn Back Time”, 76 vjeç, dhe i dashuri i saj i ri, 36 vjeç, u mbajtën për dore ndërsa shkonin për në restorant, ku darkuan për dy orë, vetëm një javë pasi konfirmuan romancën e tyre.

Cher – e cila javën e kaluar zbuloi se Aleksandri e trajton atë ‘si një mbretëreshë’ – u fotografuar pranë partnerit në pjesën e pasme të makinës ndërsa ata niseshin.

Dalja e çiftit të ri vjen pasi të dy u panë të kapur për dore në restorantin e Hollivudit Craig’s, përpara se të shkonin në shtëpinë e Cher’s në Malibu më 3 nëntor. Cher më vonë hyri në Tëitter për të konfirmuar romancën e tyre.

Reklama

I pranishëm në darkë ishte edhe ish i dashuri i Kylie Jenner, reperi Tyga, i cili është mik me Alexander.

Për daljen, Cher zgjodhi një veshje tërësisht në të zeza, ndërkohë Aleksandri dukej elegant si gjithmonë me një pallto të zezë mbi një këmishë të bardhë me zinxhir dhe pantallona të zeza.

Krijuesja e hiteve zbuloi se ajo trajtohet ‘si një mbretëreshë’ nga i dashuri i saj.

Këngëtarja, e cila tashmë e ka prezantuar Aleksandrin me familjen e saj, ka treguar se nuk e ndjen diferencën 40 vjeçare dhe ka thënë: ‘Dashuria nuk njeh matematikë’.

Alexander njihet më së shumti për lidhjen me ish-in e Kanye West, Amber Rose, 39 vjeç, me të cilën ka djalin tre-vjeçar Slash Electric Alexander Edwards.

Reklama

Në gusht, Amber akuzoi producentin se kishte lidhje me 12 njerëz të ndryshëm dhe më vonë ai u shfaq në rrjetet sociale për të pranuar se e kishte tradhtuar.

Megjithatë, Cher injoroi shqetësimet e fansave duke thënë: “Jam e dashuruar, nuk jam e verbuar prej saj”.

Alexander është nënkryetar i departamentit të artistëve dhe repertorit të kompanisë muzikore Def Jam, i cili ka artistë si Rihanna, Justin Bieber, 2 Chainz, DMX dhe Jhene Aiko në nënshkrimet e saj.

Cher është dy herë e divorcuar dhe ka djalin, Chaz Bono, 53 vjeç, me ish-bashkëshortin e saj të ndjerë Sonny Bono, i cili vdiq në vitin 1998 në moshën 62-vjeçare nga plagët e marra pasi goditi një pemë gjatë skijimit.

Ajo ishte e martuar më vonë nga viti 1975 deri në 1978 me këngëtarin e ndjerë Gregg Allman, i cili vdiq në vitin 2017 në moshën 69-vjeçare. Cher dhe Gregg patën së bashku djalin Elijah Blue Allman, 46 vjeç.

Reklama

Cher shoqërohet vazhdimisht me burra më të rinj – më parë u takua me Ron Zimmerman, i cili është 12 vjet më i ri, Tom Cruise, kur ai ishte 23 vjeç dhe ajo ishte 38, dhe Richie Sambora e Bon Jovi, i cili është 13 vjet më i ri se ajo. /Telegrafi/