Chelsea barazoi me West Hamin me rezultat 1-1 në Ligën Premier.

Golin e vetëm për Blutë e shënoi Cesar Azpilicueta, ndërsa për mysafirët Chicharito (73’).

Chicharito duke festuar golin e barazimit ndaj West Hamit (Foto: Getty Images)

Më të mirët për vendasit ishin Alvaro Morata dhe Gary Cahill, por edhe Azpilicueta e N’Golo Kante.

Por, lojtari i ndeshjes ishte Marko Arnautovic, Mark Noble dhe Joe Hart.

I huazuari nga Interi, Joao Mario, ishte në mesin e më të dobëtëve, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve. /Telegrafi/

Chelsea:

West Ham: