LAJMI I FUNDIT:

Capital T shpërndan në rrjete sociale një video të Luiz Ejllit duke kënduar hitin e tij “U bo vonë”

Capital T shpërndan në rrjete sociale një video të Luiz Ejllit duke kënduar hitin e tij “U bo vonë”

Banorët në Big Brother VIP Albania ditën e sotme (e premte) kanë bërë 90 ditë në shtëpi.

Reklama

Me këtë rast atyre i është organizuar një festë madhështore në pishinë, ku kishte edhe DJ.

Konkurrentët u argëtuan mjaft shumë me njëri-tjetrin, kërcyen e madje kënduan edhe disa hite të mëdha.

Foto: Screenshot/Facebook

Në një moment është parë Luiz Ejlli duke interpretuar këngën “U bo vonë” të artistit Capital T.

Kjo është shpërndarë edhe nga reperi në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, ku duket se e ka pëlqyer këtë performancë të artistit shkodran.

Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë
Lexo po ashtu Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë

“Shumë vonë”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë videos.

Foto: Screenshot/Facebook

Luizi ndërkohë është parë duke kënduar edhe projektet e Ghetto Geasyt, gjersa ky i fundit e shpërndau sërish në rrjete sociale dhe e quajti ‘Luiz Baba’.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, Ejlli ka fituar zemrat e gjithë publikut anë e mbanë trojeve shqiptare dhe jo vetëm. /Telegrafi/