Reperi i njohur, Capital T është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Flakë” dhe erdhi në bashkëpunim me Elvanën, ndërsa u vizuelizua edhe me videoklip.

Kënga u drejtua nga Andi Deçani, producent i projektit është Panda Music, tekstin dhe melodia u realizuan Capital T, Tonic & Denk.

Foto: Screeshot/Youtube

Për ‘mix dhe master’ u kujdes Koen Heldens, ndërsa beat Fatjon Miftari dhe Banzz.

Kujtojmë që kjo ky është bashkëpunimi i tretë mes dy artistëve, ata më parë kanë sjell këngën “Lejla” dhe “Fustani”.

Kënga e tyre e re tashmë gjendet në kanalin YouTube dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e dyshes.

Reklama

Ndërkohë, kujtojmë që pak javë më parë Trim Ademi (emri i vërtetë) solli një tjetër këngë solo “Valle” që u pëlqye nga publiku/Telegrafi/

Reklama