Dyshja që janë konsideruar rivalë të hip hopit, duket se kanë larguar dallimet për të realizuar bashkëpunim.

Capital T dhe Ledri Vula janë parë bashkë krah për krah në një prej koncerteve të Ledrit në diasporë.

Koncerti u mbajt në Disco Enjoy në Stuttgart, prej ku janë publikuar imazhe nga menaxheri i njohur, Enis Fetahu.

Aty duket prezent edhe menaxheri i Ledrit dhe ish i dashuri i Era Istrefit, Faton Shoshi, kurse Ledri e Capital T shfaqen përkrah njëri-tjetrit.

Duket se dy superyjet e hip hopit do të punojnë në projekt të ri muzikor.

Mbetet të shihet nëse bashkëpunimi i tyre do të thellohet për të punuar bashkë si një ekip.

Projekti i fundit i Ledrit ishte “Menemadhe” me Lyrical Son dhe MC Kresha. /Telegrafi/