Ledri Vula ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Por, një gjë të tillë si duket pritet ta bëjë së shpejti, pasi ka nisur paralajmërimet në mënyrë misterioze.

Tashmë jemi mësuar që këngëtarët të paralajmërojnë projektin e ri duke sjellë ndonjë fragment nga kënga e re, imazhe apo edhe pjesë të shkurtër të tij.

Foto: Ledri Vula/Instagram

E, të njëjtën gjë e ka bërë së fundi edhe reperi i njohur, Ledri, i cili së fundi postoi një imazh që ka nxit kureshtjen e fansave.

“Ça bone”, ka shkruar Ledri në mbishkrimin e imazhit, ndërsa një pikëpyetje (?) ka vendosur edhe ‘bio’ të llogarisë së tij në Instagram.

Foto: Ledri Vula/Instagram

Reperi nuk ka dhënë më shumë detaje, kurse mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur.

Ledri Vula: Fëmijët nuk do të mbajnë mend lodrat apo lojërat që ua keni blerë, por kohën që keni shpenzuar me ta Ledri Vula: Fëmijët nuk do të mbajnë mend lodrat apo lojërat që ua keni blerë, por kohën që keni shpenzuar me ta

Kujtojmë që aktualisht Ledri po shijon suksesin e bashkëpunimit “Dale” me Butrint Imerin dhe Kidën. /Telegrafi/