Butrint Imeri, Tayna dhe Mozzik, i kanë bashkuar forcat për lansimin e një projekti të përbashkët muzikor.

Ata kanë zgjedhur që këngën e re ta titullojnë “Pare” dhe ta kompletojnë me videoklip.

Tre artistët e kanë paralajmëruar këngën e re tash e një kohë dhe fansat e tyre mezi kanë pritur lansimin e saj.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Sekuencë që e ka xhiruar videon muzikore të këtij projekti.

Nuk ka dyshim se klipi dhe kënga “Pare” do të pëlqehen nga fansat e artistëve të përfshirë, pasi Butrinti, Tayna dhe Mozzik janë autorë të shumë hiteve. /Telegrafi/