LAJMI I FUNDIT:

Burnley ofron gjashtë milionë euro për Ranocchian

Burnley ofron gjashtë milionë euro për Ranocchian

Burnley ka bërë ofertë në vlerë prej gjashtë milionë eurosh për mbrojtësin e Interit, Andrea Ranocchia.

Reklama

Sipas Sport Mediaset dhe Tuttomercatoweb, është caktuar një takim i ndërmjetësve nga të dyja palët, të cilët do të përpiqen të arrijnë marrëveshje.

Ranocchia afër transferimit në Ligën Premier
Lexo po ashtu Ranocchia afër transferimit në Ligën Premier

Në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar, Ranocchia ishte i huazuar te Hull City dhe bëri paraqitje të mirë në Ligën Premier.

Trajneri i Nerazzurrëve, Luciano Spalletti, e ka konfirmuar këtë javë se 29-vjeçarit do t’i lejohet largimi.

Në ndërkohë, Burnley, dëshiron një qendërmbrojtës pas largimit të Michael Keane drejt Evertonit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Ndërkombëtare
Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Premier League
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Ndërkombëtare
Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Përfaqësueset
Kalo në kategori