LAJMI I FUNDIT:

Ranocchia afër transferimit në Ligën Premier

Ranocchia afër transferimit në Ligën Premier

Mbrojtësi i Interit, Andrea Ranocchia, dëshiron një lëvizje drejt Ligës Premier tek skuadra e West Bromwich Albionit.

Reklama

Sipas Daily Star Daily, Ranocchia do të nënshkruajë një transferim prej pesë milionë funtesh në West Brom pas dështimit të marrëveshjes me skuadrën e sapo-inkuadruar në Ligën Premier, Huddersfieldin.

Dy skuadra nga Liga Premier bëjnë ofertë për Ranocchian
Lexo po ashtu Dy skuadra nga Liga Premier bëjnë ofertë për Ranocchian

Trajneri i WBA-së, Tony Pulis, ka mposhtur në garë trajnerin e Huddersfieldit dhe është gati të vendos të qendër të mbrojtjes ish-lojtarin e Genoas, Ranocchian.

Pulis ka nevojë për të forcuar opsionet e tij në qendër të mbrojtjes pas largimit të Jonas Olsson në fund të sezonit të kaluar.

Interesimi në mbrojtësin e Interit u rrit pasi Chelsea kishte kërkesa të larta për Kurt Zouma, pasi kërkonte tetë milionë funte për huazim një vjeçar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

La Liga
Xavi: Erdhi Rakitic dhe unë duhej të shkoja në Katar në moshën 35-vjeçare

Xavi: Erdhi Rakitic dhe unë duhej të shkoja në Katar në moshën 35-vjeçare

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

La Liga
Historia e trishtë e boksierit Prichard Colon është bërë virale përsëri

Historia e trishtë e boksierit Prichard Colon është bërë virale përsëri

Boks
Balotelli godet rëndë Mourinhon: Duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Balotelli godet rëndë Mourinhon: Duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Serie A
Kalo në kategori