LAJMI I FUNDIT:

Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë

Bukuroshja rumune Madalina Ghenea ishte në qendër të vëmendjes në Kanë
(Foto: Instagram/officialmadalinaghenea)

Madalina Ghenea, aktorja dhe modelja me origjinë rumune, ishte sërish në qendër të vëmendjes në ceremoninë e mbylljes së Festivalit të Filmit në Kanë të këtij viti, duke vjedhur vëmendjen në një kreacion të guximshëm ‘sirene’ nga stilisti libanezo-italian, Tony Ward.

Reklama

Fustani, i cili nxirrte në pah kthesat e brunes magjepsëse, e cila shpesh krahasohet me Sophia Loren për shkak të bukurisë dhe stilit sfidues të modës, doli të ishte një zgjedhje e shkëlqyer për 34-vjeçaren.

Kaçurrelat e lëshuara, stolitë dhe sytë e theksuar, e rrumbullakosën këtë edicion magjepsës të bukuroshes rumune.

(Foto: Instagram/officialmadalinaghenea)

Aktorja që jeton në Itali, së fundmi ka qenë pjesë e filmit “House of Gucci”, ku luante pikërisht aktoren e famshme italiane, Sophia Loren.

Madalina ka marrë komplimente të shumta për dukjen dhe figurën trupore, gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/officialmadalinaghenea)

(Foto: Instagram/officialmadalinaghenea)

(Foto: Instagram/officialmadalinaghenea)

(Foto: Instagram/officialmadalinaghenea)

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori