Një prej shfaqjeve më të mëdha të modës ka filluar në Londër.

Të famshmit, prej Shailene Woodley e deri tek Julia Roberts, ishin të pranishme në British Fashion Awards 2019 në ‘Royal Albert Hall’.

Ceremonia, e organizuar nga Këshilli Britanik i Modës, njeh dizajnerët më inovativë në Mbretërinë e Bashkuar. Dhe ndonjëherë, vijnë disa mysafirë të mrekullueshëm, për të zbukuruar akoma më shumë këtë natë: vitin e kaluar, Meghan Markle ishte një prezantuese e miqve dhe në mesin e tyre.

Këtu, mund t’i shihni veshjet më të mira në tapetin e kuq të Londrës:

Barbara Palvin

Naomi Campbell

Elsa Hosk

Reklama

Julia Roberts

Winnie Harlow

Donatella Versace

Rita Ora

Jourdan Dunn

Nicole Scherzinger

Irina Shayk

Ellie Goulding

Riri Asap Rocky

Emilia Clarke

Reklama

/Telegrafi/