LAJMI I FUNDIT:

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe të Sophie Turner dhe Joe Jonas

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe të Sophie Turner dhe Joe Jonas
Sophie Truner dhe Joe Jonas (Foto: Mirror)

Joe Jonas dhe Sophie Turner kanë vendosur që të shesin rezidencën e tyre në New York.

Vlera e saj do të jetë prej 5.9 milionë dollarë, pasi është në një vend shumë të zhurmshëm, shkruan Mirror.


Çifti i njohur, që në korrik sollën në jetë vajzën e tyre, kanë qenë duke jetuar në një shtëpi të vogël në bregdet.

(Foto: Mirror)

Fillimisht çmimi për një objekt të tillë luksoz mbante vlerën prej 6.9 milionë dollarë, ndërsa tani ka ardhur duke rënë.

Shtëpia e madhe ka gjithsej gjashtë dhoma, ndërsa ajo çka e bën të veçantë është se ka ashensor privat.

(Foto: Mirror)

Secili cep, përfshirë edhe kuzhinën kanë një enterier të mrekullueshëm, me dekore të shtrenjta dhe të bukura.

Sipas TMZ, njëra nga arsyet kryesore e shitjes së kësaj rezidence është se dyshja nuk janë duke e përdorur edhe aq shumë. /Telegrafi/

(Foto: Mirror)

Në trend Magazina

Më shumë

"Ndoshta pse jam shqiptare", Dua Lipa zbulon një talent sekret që ka të bëjë me prejardhjen e saj

Magazina
“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

“Çka më kanë parë sytë” - Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Jetmir Salaj kërcënon produksionin se do të zbulojë sekrete?

Magazina
Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

Magazina
Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Shokon Kanye West: Reperi thotë që do të dëshironte ‘treshe’ me Michelle Obama

Magazina
Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Magazina
Vivien flet për ndarjen nga Getinjo dhe varësinë e tij nga bixhozi: Kam hequr shumë dhe jam munduar me të gjitha

Vivien flet për ndarjen nga Getinjo dhe varësinë e tij nga bixhozi: Kam hequr shumë dhe jam munduar me të gjitha

Magazina
Kalo në kategori