Këngëtari i njohur, Blero, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ai publikon shpesh fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore.

View this post on Instagram

#6 out now 🔥🍾

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Jul 19, 2019 at 8:14am PDT

Së fundmi, këngëtari ndau me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej pranë babait të tij.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Babai im, heroi im”, ka shkruar Blero në mbishkrimin e kësaj fotografie, duke treguar kështu se e cilëson si hero të atin.

View this post on Instagram

my father my hero

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Aug 13, 2019 at 7:06pm PDT

Ndërkohë të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet që këngëtari ka marrë nga ndjekësit e tij.

Përndryshe, ai dhe modelja Afrona Dika kanë bërë gjithashtu të ditur se në shtator të këtij viti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

❤️❤️😱

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Jun 23, 2019 at 8:49am PDT