LAJMI I FUNDIT:

Blero paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Albos

Blero paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me Albos
Blero (Foto: Instagram)

Artisti i njohur shqiptar, Blero Muharremi, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram.


Ai ka ndarë një imazh nga prapaskenat e klipit të ri dhe tregon se po vjen në bashkëpunim me Albos.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

“Telenovela” mban titullin kënga e tyre e re, e cila pritet të lansohet së shpejti por pa ndonjë datë të saktë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Telenovela tik tak”, ka shkruar Muharremi.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Disa nga fansat besojnë se do të jetë një hit, përkundër se nuk është lansuar ndonjë pjesë e klipit akoma.

E fundit këngë e lansuar nga Blero titullohet “T’kam dasht” në duet me artisten Hikmete Ahmetaj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Dënohet me burg aktorja Rudina Dembacaj, falsifikoi nënshkrimin e ish-burrit për të nxjerrë vajzën jashtë vendit

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në "Women In Entertainment 2023"

Magazina
“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Kalo në kategori