0Shares

Bleona Qereti ka vazhduar që të rrëmbejë vëmendjen.

Ajo është siguruar që të shfaqet tejet provokative në të brendshme.

Befasia është që ajo kësaj radhe tregon linjat trupore në natyrë.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Bleona vazhdon të konsiderohet prej femrave më seksi shqiptare. Sesioni është realizuar nga Arton Humolli.

Ajo së fundmi është ‘single’ për shkak të ndarjes nga bashkëshorti, Ganiu.

Bleona vazhdon të jetëojë në Amerikë ku jeton dhe vepron. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)