0Shares

Tiffany Hadish ka zbuluar së fundmi se Queen Bey është dashur që të konfrontohet me një aktore të panjohur në mënyrë që të mos i afrohej shumë bashkëshortit të saj Jay Z.

Duket se femrat tjera duhet të kenë kujdes nga Beyonce kur i afrohen superyllit të hip hopit.

“Unë kam folur pak me Jay Z për një moment”.

“Dhe, aty ishte një aktore tjetër që po fliste me Jay Z. Ajo e preku Jay Z në gjoks dhe Beyonce erdhi aty afër dhe u duk sikur do ta fyente, por ajo nuk e bëri këtë. Por, qëndrimi i saj, trupi i saj dhe mënyra se si erdhi deri te Jay Z kur e pa atë gjest ja bënë me dije aktores që të largojë duart nga bashkëshorti i asj”, theksoi ajo për emisionin Uncensored në TV One.

Tiffany thotë se e mbajti të fshehur këtë ngjarje, por e ka ditur se një ditë dikush do të fliste.

“Më pas ajo filloi të flasë me aktoren tjetër dhe gjëra tjera ndodhën, por unë nuk dua të them asgjë më tepër”, shton ajo.

People raporton se kjo besohet të ketë ndodhur mbrëmjen e njëjtë kur Haddish bëri një selfie me Beyoncen.

Me mysafirë si Rick Ross, Tamar Braxton, Nia Long dhe Charlamagne Tha God, “Uncensored” pritet ta ketë premierën më 18 shkurt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)