LAJMI I FUNDIT:

Beyonce dhe Jay-Z shihen në veshje sportive në një dalje të rrallë publike gjatë qëndrimit të tyre në Miami

Beyonce dhe Jay-Z shihen në veshje sportive në një dalje të rrallë publike gjatë qëndrimit të tyre në Miami

Beyonce dhe burri i saj Jay-Z u nisën për në Miami pas një udhëtimi në një ishull privat në brigjet e Floridës të shtunën (30 prill).

Reklama

Çifti i famshëm u pa në publik pas disa muajsh, teksa shihen të veshur në mënyrë të rastësishme.

52-vjeçari kishte veshur një bluzë të bardhë me një imazh të Martin Luther King Jr. pantallona të zi dhe atlete po ashtu të bardha, ndërsa Beyonce, 40 vjeçe kishte veshur tuta të zeza sportive.

Beyonce mori trajtimin e yjeve teksa një grua e përshëndeti kur doli nga avioni duke i mbajtur një çantë të verdhë.

Më vonë, çifti u pa në një tjetër vend të veçantë teksa mbuluan fytyrën me një maskë të zezë për fytyrën.

Kujtojmë që në mars, Beyonce hapi çmimet “Oscar” me një performancë emocionuese, të regjistruar paraprakisht nga fusha e tenisit në Compton.

Beyonce dha një performancë të fuqishme të “Be Alive” nga kandidati për filmin më të mirë “King Richard”, të cilin ajo e shkroi bashkë me Dixson.

Vajza e këngëtares, 10-vjeçarja Blue Ivy, u pa edhe me nënën e saj, duke mbajtur syze dielli dhe e gjunjëzuar përballë Beyonces për një pjesë të performancës.

Performanca e këngëtares ishte e para nga katër performancat të dielën e “Oscar”, pas saj Billie Eilish ka performuar këngën e saj nga filmi i “James Bond No Time to Die”, Reba McEntire performoi “Somehow You Do” nga “Four Good Days” dhe Sebastian Yatra “Dos Oruguitas” nga “Encanto”. /Telegrafi/

Foto: Backgrid

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Taynës ia hedhin reçipetat në skenë gjatë një koncerti në Gjermani

Taynës ia hedhin reçipetat në skenë gjatë një koncerti në Gjermani

Magazina
Kristi Aliaj komenton marrëdhënien e Luizit dhe Kiarës: Pasioni i çiftit po zbehet, e kam vënë re

Kristi Aliaj komenton marrëdhënien e Luizit dhe Kiarës: Pasioni i çiftit po zbehet, e kam vënë re

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Kalo në kategori