LAJMI I FUNDIT:

“Më besoni, Mbappe nuk do t’i bashkohet Real Madridit” – iShowSpeed tregon se ku do të shkojë francezi

“Më besoni, Mbappe nuk do t’i bashkohet Real Madridit” – iShowSpeed tregon se ku do të shkojë francezi

iShowSpeed është duke i pushtuar rrjetet sociale me deklaratën e tij se Kylian Mbappe nuk do të transferohet te Real Madridi.

Sensacioni i internetit ka thënë se sulmuesi francez nuk do t’i bashkohet gjigantit spanjoll, por një klubi nga Liga Premier.


Derisa është i veshur me fanellën e Manchester United, iShowSpeed thotë se 25-vjeçari do të shkojë tek Arsenali.

Ai madje bënë shaka edhe me ekspertin e transferimeve, Fabrizio Romanon, duke thënë se atij nuk i besojnë, por i besojnë gazetarit italian.

Mbappe tashmë ka konfirmuar largimin nga PSG, ndërsa Real Madridi pritet të jetë destinacioni i tij.

Prezantimi i tij zyrtar sipas mediave spanjolle pritet të bëhet në javën e parë të qershorit, por pas finales së Ligës së Kampionëve që luhet më 1 qershor në Wembley. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by 433 (@433)

Në trend Sport

Më shumë
E mposhti, por meçi me Furyn e ka lënë me pasoja të rënda Usykun

E mposhti, por meçi me Furyn e ka lënë me pasoja të rënda Usykun

Boks
U cilësua si “meçi i shekullit”: Nga sa para fituan Fury dhe Usyk nga kjo përballje?

U cilësua si “meçi i shekullit”: Nga sa para fituan Fury dhe Usyk nga kjo përballje?

Boks
E mposhti Furyn me spektakël, por Usykut do t’i hiqet titulli kampion i peshave të rënda në boks

E mposhti Furyn me spektakël, por Usykut do t’i hiqet titulli kampion i peshave të rënda në boks

Boks
Kloppi gati sa nuk shpërtheu në lot me gjestin fantastik të lojtarëve të Liverpoolit

Kloppi gati sa nuk shpërtheu në lot me gjestin fantastik të lojtarëve të Liverpoolit

Premier League
Zbulohen fjalët e para që Tyson Fury ia tha Usykut pas përfundimit të meçit

Zbulohen fjalët e para që Tyson Fury ia tha Usykut pas përfundimit të meçit

Boks
Deklarata skandaloze e Tyson Furyt menjëherë pas humbjes ndaj Oleksandr Usyk

Deklarata skandaloze e Tyson Furyt menjëherë pas humbjes ndaj Oleksandr Usyk

Boks
Kalo në kategori