LAJMI I FUNDIT:

Besiktas ‘plaçkit’ Ligën Premier, dëshiron katër yje

Besiktas ‘plaçkit’ Ligën Premier, dëshiron katër yje

Kampioni turk dëshiron të afroj në radhët e veta katër yje nga futbolli anglez.

Kryetari i Besiktasit, Fikret Orman është në Angli për të mbajtur bisedime me skuadrat gjigante angleze për disa nga yjet e tyre.


Sipas revistës sportive turke Fanatik, Orman është duke mbajtur bisedime me Chelsean, Manchester Unitedit dhe Manchester City.

Hernanes nuk dëshiron kalimin te Besiktasi
Lexo po ashtu Hernanes nuk dëshiron kalimin te Besiktasi

Preferencat e kryetarit të klubit turk janë përforcimi i skuadrës me dy sulmues, një mesfushor dhe një qendër mbrojtës.

Nga Chelsea kërkon shërbimet e Loic Remy, Bastian Schweinsteiger nga United, ndërsa nga City dëshiron shërbimet e Wilfried Bony dhe Vincent Kompany. /Telegrafi/

Të gjitha lajmet nga Transferimet
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Transferimet

Në trend Sport

Më shumë
Portieri i Real Madridit u ndihmua nga bashkëlojtarët e tij para pritjes së penalltisë së Kovacicit, njëri luajti rol kyç

Portieri i Real Madridit u ndihmua nga bashkëlojtarët e tij para pritjes së penalltisë së Kovacicit, njëri luajti rol kyç

Liga e Kampionëve
Lojtarët e Barcelonës e kanë ndjekur Mbappen në tunel pas humbjes nga PSG

Lojtarët e Barcelonës e kanë ndjekur Mbappen në tunel pas humbjes nga PSG

Liga e Kampionëve
Tifozët e Arsenalit gjetën justifikimin për humbjen: Bayern mashtroi Topçinjtë me një truk

Tifozët e Arsenalit gjetën justifikimin për humbjen: Bayern mashtroi Topçinjtë me një truk "të pistë"

Liga e Kampionëve
Bellingham: Hera e parë që vëllai im më pa të luaja për Real Madridin, jam vërtetë krenar

Bellingham: Hera e parë që vëllai im më pa të luaja për Real Madridin, jam vërtetë krenar

Liga e Kampionëve
“Fati nuk ekziston, por çfarë mënyrë fantastike për të humbur”, Guardiola pranon humbjen nga Real Madridi

“Fati nuk ekziston, por çfarë mënyrë fantastike për të humbur”, Guardiola pranon humbjen nga Real Madridi

Liga e Kampionëve
“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori