LAJMI I FUNDIT:

Bellerin drejt largimit nga Arsenali, pritet rikthimi i tij në La Liga

Bellerin drejt largimit nga Arsenali, pritet rikthimi i tij në La Liga

Hector Bellerin dëshiron të largohet nga Arsenali gjatë afatit kalimtar veror.

Reklama

Që disa vite mbrojtësi spanjoll mendon për një aventurë të re dhe këtë verë pritet të konkretizohet diçka e tillë.

26-vjeçari e konsideron të mbyllur ciklin me Arsenalin me të cilin ka kontratë deri në vitin 2023.

E ardhmja e lojtarit duket se do të jetë në vendlindjen e tij në Spanjë, pasi Real Betis ka nisur bisedimet me të.

Trajneri Pellegrini është admirues i mbrojtësit dhe kërkon ta rikthejë në Spanjë ndërsa bisedimet mes palëve kanë nisur.

Opsioni më i mundshëm është huazimi me të drejtë blerjeje pas një sezoni për 20 milionë euro.

Spanjolli këtë edicion ka zhvilluar 35 ndeshje, ku ka shënuar një gol dhe ka bërë katër asistime.

Në garë për të ka qenë edhe Barcelona, por në fund katalunasit janë tërhequr. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Drejtori në largim i Barcelonës zbulon se çfarë po ndodhë me rastin e Messit

Drejtori në largim i Barcelonës zbulon se çfarë po ndodhë me rastin e Messit

La Liga
Si e kishte parashikuar saktë nëna e ndjerë e Adriano Gallianit rrugëtimin e Monzas për në Serie A

Si e kishte parashikuar saktë nëna e ndjerë e Adriano Gallianit rrugëtimin e Monzas për në Serie A

Serie A
Pochettino e do njërin ndër yjet më të mëdhenj të Real Madridit te Chelsea

Pochettino e do njërin ndër yjet më të mëdhenj të Real Madridit te Chelsea

Premier League
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Vetëm 15 vjeç, por talenti i Barcelonës ka shënuar njërin ndër golat më të bukur të këtij sezoni

Vetëm 15 vjeç, por talenti i Barcelonës ka shënuar njërin ndër golat më të bukur të këtij sezoni

La Liga
Quincy Promes përballet me burg për importimin e 1370 kilogramëve kokainë në vlerë prej 75 milionë eurove

Quincy Promes përballet me burg për importimin e 1370 kilogramëve kokainë në vlerë prej 75 milionë eurove

Ndërkombëtare
Kalo në kategori