LAJMI I FUNDIT:

Bella Hadid: Jam krenare që jam myslimane, me babanë gjithmonë jemi lutur

Bella Hadid: Jam krenare që jam myslimane, me babanë gjithmonë jemi lutur

Modelja e famshme, Bella Hadid, është hapur rreth bindjeve të saja fetare dhe për të kaluarën e babait të saj.

Reklama

Bukuroshja është vajza e modeles Yolanda Hadid dhe biznesmenit palestinez, Mohamed Hadid.

Babai i saj ishte përzënë nga Izraeli kur ishte fëmijë. Ashtu që së bashku me familjen u vendos në Shtetet e Bashkuara.

Bella Hadid vjen e zhveshur në setin e ri bardh e zi (Foto)
Lexo po ashtu Bella Hadid vjen e zhveshur në setin e ri bardh e zi (Foto)

“Babai im ishte refugjat kur erdhi për herë të parë në Amerikë, prandaj (ky vend) është si shtëpi për motrën time (Gigi), vëllanë (Anwar) dhe për mua”.

“Ai (babai) ishte gjithmonë religjioz dhe gjithmonë lutej bashkë me ne. Jam krenare që jam myslimane”, citon E! Online fjalët e saj.

Bella dhe Gigi gjatë protestave (Instagram)

Pas inaugurimit të Donald Trumpit për president të SHBA-ve, Bella dhe Gigi iu bashkuan protestuesve duke marshuar nëpër New York kundër vendimeve të tij të fundit ndaj imigracionit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Magazina
Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri

Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri "In The Fire"

Magazina
Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori