LAJMI I FUNDIT:

Bella Hadid festoi ditëlindjen e 25-të! Modelja shijon ditën me familjen duke ngrënë ushqim palestinez në New York

Bella Hadid festoi ditëlindjen e 25-të! Modelja shijon ditën me familjen duke ngrënë ushqim palestinez në New York

Bella Hadid festoi ditëlindjen e 25-të të shtunën e rrethuar nga familja dhe miqtë e ngushtë.

Reklama

Dhe në ditën e saj të veçantë, supermodelja mori dedikime të shumta edhe nga industria e modës, Vogue.

Shtëpia e modës krijoi një video për nder të përvjetorit të Hadid që e përshkruanin atë si ‘supermodele ikonike’.

Bella Hadid (Foto: Getty Images)

Ajo më pas ka pranuar një urim edhe nga e dashura e vëllait të saj, Anwar Hadid, artistja shqiptare Dua Lipa.

Kjo e fundit duket se ka një raport shumë të afërt me kunatën dhe për këtë zgjodhi fjalët më të bukur.

Të gjitha lajmet nga Bella Hadid
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bella Hadid

“Urime ditëlindjen. Ju jeni shumë e dashur. Falënderuese për ty motër”, kanë qenë fjalët e 25-vjeçares.

Bella Hadid (Foto: Instagram)

Dhe e ëma, Yolanda Hadid, po ashtu ka zgjedhur disa nga fotografitë e tyre nga fëmijëria e Bellas.

Hadid ka shijuar ditën me familjen duke bërë një festë palestineze në New York ku shihej edhe i vëllai, Anwar Hadid.

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Ishte e paqartë nëse motra Gigi Hadid ishte e pranishme në festë apo i dashuri i saj, Marc Kalman.

Çifti filluan takimet në 2020, por vazhdojnë t’i mbajnë gjërat larg syrit të publikut. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Ish-gruaja e Eminemit, Kim shihet për herë të parë në katër vjet pas rehabilitimit dhe tentimvetëvrasjes

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori