LAJMI I FUNDIT:

Bella dhe Yolanda Hadid kalojnë kohë së bashku në fermën e tyre në Pensilvani

Bella dhe Yolanda Hadid kalojnë kohë së bashku në fermën e tyre në Pensilvani
Bella dhe Yolanda Hadid (Foto nga Dimitrios Kambouris/Getty Images for Global Lyme Alliance/Guliver)

Pasi u bë i njohur lajmi se Gigi Hadid është shtatëzënë, tashmë Bella dhe Yolanda po kalojnë kohën tyre të lirë në kopësht.

Reklama

Në fotografitë e publikuara nda DailyMail ato shihen duke shijuar ditën në ambientin e jashtëm, afër shtëpisë në Pensilvani.

23-vjeçarja është parë në një veshje komode teksa qëndronte edhe me shoqen e saj Leah McCarthy në pronën e New Hope.

Bella kishte të veshur një pulover të bardhë, xhinse ngjyrë gri me një palë çizme ‘Ugg’. Flokët e saj zeshkane u stiluan përsëri natyrshëm dhe ajo dukej se kishte shumë pak grim.

Ndërsa nëna e modeles ishte po ashtu me një veshje komode, pasi u duhej të punonte dhe të mbillnin së bashku në hapësirën e gjerë të fermës.

Yolanda, nëna e motrave Gigi dhe Bella, e bleu pronën në vitin 2017 me shpresën që të jetë më afër fëmijëve të saj, të cilët jetojnë në Manhattan. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Magazina
Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Kalo në kategori