LAJMI I FUNDIT:

Bëhu kreativ, posto video në TikTok – fito voucher 300€ #VivaFresh20vite

Bëhu kreativ, posto video në TikTok – fito voucher 300€ #VivaFresh20vite

A e keni parë ndonjë market që feston ditëlindjen duke organizuar lojëra në TikTok? Për herë të parë, Viva Fresh Store po bën pikërisht këtë për të shënuar 20 vjetorin!

Jeni të ftuar të bëheni pjesë e kësaj loje. Si? 

Krejt çka duhet është të xhirohet një video sa më kreative duke përdorur audion e këngës së ditëlindjes të Viva Fresh Store e pastaj duhet ta postoni në TikTok, duke përdorur #vivafresh20vite

Ndiqni shembullin dhe rregullat në këtë video.

5 videot më të pëlqyera shpërblehen me nga një voucher në vlerë 300€ për blerje në dyqanet e Viva Fresh Store.

Nxitoni, sepse loja zgjatë vetëm deri  më 20 Dhjetor 2023! 

Të festojmë së bashku 20-vjetorin e Viva Fresh!

@vivafreshstore_ A jeni gati me i thy rekordet? 😍⚡️ Ejani në dyqanet tona të Viva Fresh Store, realizoni një video kreative me këngën tonë të ditëlindjes duke përdorur hashtagun #VivaFresh20vite dhe hyni në garë për të fituar! 5×300€ voucher për blerje në Viva Fresh😍 Rregullat janë shumë të thjeshta: * Postojeni videon me hashtagun #VivaFresh20vite * Mos harroni ta përdorni këngën tonë të ditëlindjes ✨5 videot më kreative me më shumë LIKE do të fitojnë✨ Sfida mbaron me datën 20 Dhjetor 2023⏰ Ju urojmë suksese! #vivafresh20vite #vivafresh #fyp #foryourpage #viral #videokreative #zbritjeemadhe #ditelindja20 #festeemadhe #vivafresh20vite #kosova ♬ Viva Fresh 20 Vite – Viva Fresh Store