LAJMI I FUNDIT:

Reagimi i mrekullueshëm i vajzës së Serena Williams kur mësoi se do të bëhet motër e madhe

Reagimi i mrekullueshëm i vajzës së Serena Williams kur mësoi se do të bëhet motër e madhe
(Foto: Screenshot/YouTube/Serena Williams)

Në fillim të këtij muaji, Serena Williams në Met Gala njoftoi se ishte shtatzënë për herë të dytë, ndërsa tani ajo ka treguar se si reagoi vajza e saj, Olympia, kur mori vesh se do të kishte një vëlla apo motër.

Reklama

Tenistja legjendare në fillim të videos ka shpjeguar se vajza e saj pesëvjeçare ende nuk e di që është shtatzënë, por e ka vënë re se ka shtuar në peshë.

“Jam munduar të mos e marr personalisht, sepse gjithmonë kam qenë e përkushtuar ndaj stërvitjes, por gjithsesi pyesja veten nëse kam shtuar vërtet peshë”, ka theksuar Williams.

Mjekët shpjegojnë pesë mitet më të mëdha për shtatzëninë
Lexo po ashtu Mjekët shpjegojnë pesë mitet më të mëdha për shtatzëninë

Në xhirimin e radhës, tenistja është ulur me bashkëshortin e saj, Alexis dhe Olympian në dhomën e ndenjjes.

“A të kujtohet kur na kërkove një motër ose një vëlla? Kohët e fundit shkuam te doktori dhe më rezulton se megjithatë nuk jam e plotë, por kam një fëmijë në bark. Do të bëhesh motër më e madhe”, i thanë prindërit.

Vajza përqafoi nënën e saj dhe filloi të bërtiste dhe të vraponte nëpër dhomë. Në një moment duket se rrëzohet, por kjo nuk e ka penguar festën e saj.


“Kjo është kaq e lezetshme. Sa bukur ta shohësh të lumtur, urime”.

“Reagimi i Oyimpias për pak më bëri të qaj”.

“Të them që Olympia ishte e emocionuar! Kaq prekëse dhe e mrekullueshme! Jam shumë i lumtur për ty, Alexisin dhe Olympian. Faleminderit që ndatë një moment kaq të bukur dhe të ëmbël familjar me ne” – janë vetëm disa nga komentet poshtë videos.


/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Prindërit tregojnë një truk të pazakontë që e bën foshnjën të ndalojë së qari menjëherë

Bebja këtu
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Femra
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Femra
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Kalo në kategori