Taylor Swift është ndoshta një prej artistëve më të suksesshme të kohës sonë, mirëpo ajo akoma kaplohet nga emocionet kur është fjala për sukseset e reja.

Së fundmi, 29-vjeçarja ka marrë plot 10 nominime për ceremoninë e ardhshme të MTV Video Music Awards.

Të gjitha lajmet nga Taylor Swift Të gjitha lajmet nga Taylor Swift

Ndërsa në rrjetet sociale janë bërë sensacion videot e titulluara ‘Drunk Taylor’, në të cilat shfaqet këngëtarja shfaqet duke u argëtuar dhe duke kënduar këngën e saj.

(Foto: Screenshot/Instagram/A’keria Davenport/Twitter)

Në evenimentin ku është xhiruar këngëtarja, kanë qenë të pranishëm edhe emra, si Justin Mikita, HAIM, Hanna Hart e A’keria Davenport.

Swift kishte veshur një fustan shumëngjyrësh, ndërsa shfaqet duke kënduar, vallëzuar e duke bërë mimika të ndryshme. /Telegrafi/