LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha nis bashkëpunimin me këngëtarin e hitit “Apologize” (Foto/Video)

Bebe Rexha nis bashkëpunimin me këngëtarin e hitit “Apologize” (Foto/Video)

Bebe Rexha po vazhdon të krijoj karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Reklama

Pasi bashkëpunoi me Justin Timberlake, Rihanna dhe Nicki Minaj, duket se në horizont është edhe një bashkëpunim i ri.

Bëhet fjalë për këngëtarin dhe producentit amerikan, Timbaland, i cili njihet për hitin botëror “Apologize”, transmeton Telegrafi.

Kështu së paku na bën të ditur vet këngëtarja shqiptare përmes një mesazhi në Instagram.

“Kur një ndër ikonat e muzikës përkujdeset për muzikën tënde”, ka shkruar Bebe në Intagram teksa shihet përkrah Timbaland.

Nuk dihet se për çka bëhet fjalë, por Bebe është një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare për hitet e saja dhe bashkëpunimet me yjet botërore.

Kujtojmë se herën e fundit Rexha bashkëpunoi për këngën “No Broken Hearts” me Nicki Minaj dhe D.J. me famë botërore, David Guetta.

Vlen të ceket se këngëtarja shqiptare po konsiderohet përtej oqeanit si tekstshkruasja më e mirë në Amerikë. /Telegrafi/

When you get to play one of your icons your music ?? @timbaland

A photo posted by Bebe Rexha (@beberexha) on May 19, 2016 at 11:59pm PDT


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Magazina
Kalo në kategori