Bebe Rexha është njëra prej artisteve shqiptare e cila është vazhdimisht në kontakt me fansat e saj përmes rrjeteve sociale.

Bukuroshja jonë është mjaft e ndjekur nga publiku dhe në llogarinë e saj personale, Instagram, numëron mbi tetë milionë njerëz.

Së fundmi ajo ka ndarë një fotografi me fansat e saj teksa shfaqet duke u përqafuar me një person, por që nuk dihet nëse është i dashuri i saj, pasi deri më tani është deklaruar ‘single’.

View this post on Instagram

#CallYouMine Friday @thechainsmokers

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on May 29, 2019 at 9:27am PDT

“Ne mund të ishim këta, por vazhdoj të ju anuloj sepse jam kundër rrjeteve sociale”, ka shkruar Rexha pranë fotos.

Biondina 29 vjeçare duket mjaft e lumtur ndërkohë që nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga fansat.

Bebe është mjaft aktive edhe në muzikë, projekti më i ri i saj është “Call you mine” në bashkëpunim me “The Chainsmokers”. /Telegrafi/