LAJMI I FUNDIT:

Bashkëshorti i Rita Orës pozon për ‘The Hollywood Reporter’, e quan veten “vajza e kopertinës”

Bashkëshorti i Rita Orës pozon për ‘The Hollywood Reporter’, e quan veten “vajza e kopertinës”

Regjisori i njohur hollivduian, Taika Waititi, ka pozuar së fundmi për revistën e famshme ndërkombëtare, ‘The Hollywood Reporter’.

Reklama

Ai ka dhënë një intervistë ku ka folur gjerë e gjatë mbi jetën dhe karrierën e tij dhe sigurisht martesën me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

47-vjeçari i cili është regjisor i filmit “Thor: Love and Thounder”, ndau me ndjekësit e tij në Instagram disa fotografi të fotosesionit të realizuar për THR.

Taika Waititi (Foto: Paul Yem)

Në fotografitë në fjalë ai shfaqet i veshur me shumë stil në disa prapavijë të ndryshme, ku kryesisht dominojnë ngjyra rozë, e verdhë dhe e zezë.

Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra
Lexo po ashtu Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

“Vajzë e kopertinës. Faleminderit ‘The Hollywood Reporter’ që më patët mua në revistë dhe faleminderit Rebecca Keegan për bisedën e mrekullueshme”, shkroi ai ndër të tjerash në mbishkrimin e fotografive.

Taika Waititi (Foto: Paul Yem)

“Ndjehem sikur jam bërë më i sinqertë në dy vitet e fundit. Nëse dikush thotë një fjalë të madhe që unë kam pretenduar ta kuptoj gjatë gjithë jetës sime, do të them: ‘E kam dëgjuar atë fjalë gjatë gjithë jetës sime. Çfarë do të thotë?’ Më ka lodhur duke u shtirur”, ka thënë Taika në këtë intervistë.

Taika Waititi (Foto: Paul Yem)

“Ajo e la shkollën herët për t’u bërë një yll i madh i popit”, thotë ai kur pyetet për bashkëshorten e tij, Rita Ora. /Telegrafi/

Taika Waititi (Foto: Paul Yem)

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori