LAJMI I FUNDIT:

Barcelona 2-0 Betis: Notat e lojtarëve, shkëlqen Messi (Foto)

Barcelona 2-0 Betis: Notat e lojtarëve, shkëlqen Messi (Foto)

Barcelona e ka filluar me fitore sezonin 2017/18 në La Liga duke fituar ndaj Real Betis me rezultat 2-0.

Reklama

Golat në këtë takim u shënuan nga Alin Tosca (autogol, 36’) dhe Sergi Roberto (39’).

Por, më i miri në këtë takim ishte Lionel Messi, i cili ishte i pafat në këtë takim duke goditur dy herë shtyllën.

Paraqitje të mirë bëri edhe Ivan Rakivic, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve nga të dy skuadrat:

Notat e lojtarëve të Barcelonës:

Notat e lojtarëve të Real Betisit:

Në trend Sport

Më shumë
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri - afruan 8 yje

Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri - afruan 8 yje

La Liga
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Premier League
Kalo në kategori