LAJMI I FUNDIT:
Ivan Rakitic

Ivan Rakitic

343 Artikuj

Info

Ivan Rakitic është futbollist kroat i lindur më 10 mars 1988.

Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Shkumbin Pireva
Ish-mesfushori i Barcelonës thotë se Messi nuk është kapiteni më i mirë

Ish-mesfushori i Barcelonës thotë se Messi nuk është kapiteni më i mirë

La Liga
“Jam tifozi i tij më i madh” – Rakitic emëron ikonën e Barçës si lojtarin e tij të preferuar, nuk është Messi

“Jam tifozi i tij më i madh” – Rakitic emëron ikonën e Barçës si lojtarin e tij të preferuar, nuk është Messi

La Liga
Rakitic beson se Barcelona duhet të marrë shembull Real Madridin për zhvillimin e lojtarëve

Rakitic beson se Barcelona duhet të marrë shembull Real Madridin për zhvillimin e lojtarëve

La Liga
Rakitic befason të gjithë, thotë se paratë nuk ishin arsyeja e transferimit në Arabinë Saudite

Rakitic befason të gjithë, thotë se paratë nuk ishin arsyeja e transferimit në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Mësohet paga e Ivan Rakitic në Arabinë Saudite

Mësohet paga e Ivan Rakitic në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Sevilla konfirmon marrëveshjen me klubin saudit për transferimin e Ivan Rakitic

Sevilla konfirmon marrëveshjen me klubin saudit për transferimin e Ivan Rakitic

Ndërkombëtare
Rakitic pranë largimit nga Spanja pas 13 vitesh, transferimi i tij në Arabi çështje kohe

Rakitic pranë largimit nga Spanja pas 13 vitesh, transferimi i tij në Arabi çështje kohe

La Liga
Rakitic: Futbolli është vërtet mizor

Rakitic: Futbolli është vërtet mizor

La Liga
Messi po dëshiron ta bëj Inter Miamin një fuqi, përveç Luis Suarezit po i transferon edhe dy shokë të tjerë të tij

Messi po dëshiron ta bëj Inter Miamin një fuqi, përveç Luis Suarezit po i transferon edhe dy shokë të tjerë të tij

Ndërkombëtare
Xavi: Erdhi Rakitic dhe unë duhej të shkoja në Katar në moshën 35-vjeçare

Xavi: Erdhi Rakitic dhe unë duhej të shkoja në Katar në moshën 35-vjeçare

La Liga
Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Rakitic shënoi një gol të çmendur, por ia anulon VAR-i

Rakitic shënoi një gol të çmendur, por ia anulon VAR-i

La Liga
Al Ettifaq me ofertë të përmirësuar për Ivan Rakitic

Al Ettifaq me ofertë të përmirësuar për Ivan Rakitic

La Liga
Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Formacioni i sezonit në Ligën e Evropës, dominohet nga futbollistët e Sevillës dhe Romës

Liga e Evropës


mob5