LAJMI I FUNDIT:

Bad News Eagles do të përballen me ekipin Jake Bube në turneun kualifikues RES Adriatic League

Bad News Eagles do të përballen me ekipin Jake Bube në turneun kualifikues RES Adriatic League

Ekipi shqiptar Bad News Eagles janë një ndeshje larg gjysmëfinales në turneun kualifikues RES Adriatic League.

Reklama

Ndeshjen e radhës bNe do të përballen me ekipin Jake Bube, nesër (e martë) duke filluar nga ora 17:00.

Kjo ndeshje zhvillohet në formatin ‘Bo3’ dhe fituesi do të kaloj në finale të turneut kualifikues.

Në këtë turne bNe dhe shtatë skuadra tjera të Ballkanit po garojnë për t’u kualifikuar në turneun ESL Pro League Conference.

Ekipi shqiptar janë favorit për ta fituar të gjithë turneun, edhe pse kanë pësuar një humbje më herët nga ekipi beeers. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

Dy lojtarët më të rrezikshëm të Real Madridit me të cilët është përballur Xavi si trajner i Barcelonës

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Kalo në kategori