LAJMI I FUNDIT:

Bad News Eagles do të përballen me ekipin ex-Copenhagen Flames në turneun CCT Online Finals 1

Bad News Eagles do të përballen me ekipin ex-Copenhagen Flames në turneun CCT Online Finals 1

Bad News Eagles së bashku me 16 skuadra tjera do të garojnë për grupin e çmimeve prej 200.000 dollarësh në turneun CCT Online Finals 1.

Reklama

Ndeshjen e parë ekipi shqiptar do ta zhvillojnë ndaj ekipit danez ex-Copenhagen Flames, nesër (e martë) duke filluar nga ora 11:30.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në formatin ‘Bo3’, dhe fituesi do të kaloj në çerekfinale të ‘Upper Bracket’.

Favorit të kësaj ndeshje janë ekipi shqiptar, të cilët renditen 20 vende më lart në ranglistën botërore se sa ekipi kundërshtar.

Ndeshja do të transmetohet në kanale të ndryshme në platformën Twitch. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

La Liga
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori