LAJMI I FUNDIT:

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga apo siç njihet edhe si Nostradamus i Ballkanit ka dhënë një sërë parashikimesh të mëdha për vitin 2024, ndër të tjerash edhe një atentat ndaj presidentit rus Vladimir Putin.

Parashikuesja legjendare vlerësohet se ka paraparë shumë nga ngjarjet më të mëdha në histori, duke duke përfshirë katastrofën e Çernobilit, 11 shtatorin, pandeminë e COVID-19 si dhe vdekjen e Princeshës Diana, transmeton Telegrafi.

Çfarë ka parashikuar Baba Vanga për vitin 2023?
Lexo po ashtu Çfarë ka parashikuar Baba Vanga për vitin 2023?

Ndonëse vdiq në 1996, njerëzit ende ndjekin me përkushtim të madh profecitë e saj.

Për vitin 2024 ajo ka parashikuar një sërë eventesh të mëdha duke përfshirë një atentat ndaj presidentit rus Vladimir Putin nga dikush brenda Rusisë.

Pema e familjes së Baba Vanga – flasin pasardhësit e gruas së verbër mistike e cila "parashikoi shumë ngjarje"
Lexo po ashtu Pema e familjes së Baba Vanga – flasin pasardhësit e gruas së verbër mistike e cila "parashikoi shumë ngjarje"

Baba Vanga gjithashtu parashikoi edhe sulme kibernetike, revolucione në teknologji, takimet me alienët apo edhe evente që kanë të bëjnë me alienët si dhe të tjera. /Telegrafi/