LAJMI I FUNDIT:

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Është përfolur shumë ndarja e artistëve shqiptarë, Bes Kallaku dhe Xhesila Myrtezaj.

Çifti mori shumë vëmendje, kur hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, duke lindur dyshimet se dyshja po shkon drejt ndarjes.


Avokatja Nexhi Beqiri ka bërë së fundmi një deklaratë të fortë në lidhje me Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn, ku së fundmi po përflitet se çifti ka nisur procedurat e divorcit.

Si mori fund martesa disavjeçare e Bes Kallakut dhe Xhensilës?
Lexo po ashtu Si mori fund martesa disavjeçare e Bes Kallakut dhe Xhensilës?

Zonja Beqiri është shprehur çifti kanë nisur divorcin, si një ‘manovër’ për të fshehur pasurinë e pajustifikuar.

“Kjo përvojë ka ndodhur edhe në vende të ndryshme të botës. Çiftet të cilët ndonjëherë nuk e kanë një pasuri të vërtetuar pra që i kanë deklaruar të gjitha paratë me të cilët ata kanë vënë pasuri një vilë 300 mijë euro apo 500 mijë euro natyrisht që me një kontroll që mund të vijë për arsye të ndryshme hetimi. Bëjnë një zgjidhje martese në mënyrë ku nuk e justifikojnë dot paranë e marrë, në mënyrë që çfarë mund të shpëtojnë nga kjo pasuri”, ka deklaruar avokatja në RTSH.” /Telegrafi/

Foto: Screenoshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori