Këngëtarja e re shqiptare e cila po bën famë ndërkombëtare, Ava Max, ka filluar kohëve të fundit të jetë mjaft e përfolur.

Në një fotografi të ndarë me ndjekësit e saj së fundmi në rrjetin social Instagram, 24-vjeçarja i ka provokuar fansat e saj me një imazh ku shfaqet mjaft e ekspozuar.

Ava Max (Foto: Bryan Bedder/Getty Images/Guliver)

Ajo ka pozuar ‘topless’ para pasqyrës, ndërsa mbante të mbuluar gjoksin me dorë.

Ava Max flet e emocionuar pas nominimit në MTV VMA: Pas disa vitesh refuzim, kam arritur në këtë pikë Ava Max flet e emocionuar pas nominimit në MTV VMA: Pas disa vitesh refuzim, kam arritur në këtë pikë

Duke vënë në pah linjat atraktive dhe pamjen e saj ëngjëllore, Ava Max bëri që e gjithë vëmendja e ndjekësve të saj të kthehet nga ajo.

View this post on Instagram

Fittings w/ @jacfleurant 🦋

A post shared by Ava Max 🔮 (@avamax) on Jul 27, 2019 at 2:56pm PDT

Përndryshe, shqiptarja Ava Max ndiqet tashmë nga mbi 730 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Ajo arriti sukses të madh ditëve të fundit, duke u nominuar në kategorinë “Artistja e re më e mirë” në MTV Video Music Awards. /Telegrafi/

Ava Max (Foto: Jesse Grant/Getty Images/Guliver)