LAJMI I FUNDIT:

Aurela me skena të nxehta në film, a duhet të xhelozojë Diellza? (Foto)

Aurela me skena të nxehta në film, a duhet të xhelozojë Diellza? (Foto)

Aurela Hoxha në të kaluarën e ka treguar veten në prezantim, modelizëm dhe kërcim, ndërsa tash do të vijë edhe si aktore në vazhdimin e tretë të filmit “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”.

Gjatë një interviste për Summer Pages, ajo ka konfirmuar se do të ketë edhe skena të nxehta në film.


Aurela Hoxhën nuk e vesh as “Bjeshkët e Nemuna” (Foto)
Lexo po ashtu Aurela Hoxhën nuk e vesh as “Bjeshkët e Nemuna” (Foto)

“Unë në film jam e lidhur, jam çift, ndaj edhe do të ketë të tilla skena. Megjithatë, është ende herët, gjithçka mund të ndryshojë”, citohet të ketë thënë bukuroshja.

aurela

Ndërkaq, e pyetur se a ka arsye Diellza Kolgeci që të jetë xheloze për praninë e saj në film, Aurela përgjigjet: “Për të qenë e sinqertë, unë Diellzën e kam pasur imazh kur kam qenë më e vogël dhe gjithnjë më ka pëlqyer. Një femër e bukur si ajo s’ka arsye të jetë xheloze. Kam edhe një siguri tjetër, pasi më njohin nga afër, s’kanë arsye të kenë xhelozi. Krijoj marrëdhënie të mira me të gjithë”.

Ekrem Kryeziu shpalos detajet e filmit “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3”, flet për rolin e Aurela Hoxhës
Lexo po ashtu Ekrem Kryeziu shpalos detajet e filmit “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3”, flet për rolin e Aurela Hoxhës

Në një intervistë të mëhershme për Telegrafin, skenaristi dhe regjisori Ekrem Kryeziu pati deklaruar se “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna” nuk mund të ishte si i tillë pa praninë e Diellzës, teksa Aurela vetëm sa do ta fuqizojë rolin e protagonistes kryesore.

aur1

Ndërkaq, sa u përket skenave të nxehta, kujtojmë që Diellza ishte shfaqur nudo në duke kryer marrëdhënie seksuale në vazhdimin e dytë të këtij filmi.

Kur Diellza Kolgeci shfaqej nudo duke bërë seks (Video +18)
Lexo po ashtu Kur Diellza Kolgeci shfaqej nudo duke bërë seks (Video +18)

diell

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Magazina

"Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno", Roza Lati sqaron deklaratën

Magazina
Kalo në kategori